کارخانه قالیشویی محتشم کاشان

بهترین و ارزان‌ترین قالیشویی در تهران

با وجود فرش‌های نفیس و ارزشمندی که در خانه‌های ایرانی وجود دارد، شستشوی فرش به شکل صحیح و اصولی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب بهترین قالیشویی در تهران با توجه به تنوع قالیشویی‌ها در این شهر بزرگ، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد.
کارخانه قالیشویی محتشم کاشان با سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی شستشوی فرش، به عنوان بهترین و ارزان‌ترین قالیشویی در تهران شناخته می‌شود. این قالیشویی با بهره‌گیری از مجهزترین دستگاه‌ها و پرسنل مجرب و متخصص، فرش‌های شما را با کیفیت عالی و قیمت مناسب شستشو می‌دهد.

شست و شوی فرش در تهران قالیشویی در تهران

قالیشویی محتشم کاشان چون ...
۰۲۱-۷۵۹۹۶ |
خط سراسری تهران | مشاوره رایگان

تحویل دو روزه در تهران

عضو رسمی اتحادیه قالیشویان

شستشو براساس نرخ اتحادیه

پرسنل متعهد و مجرب

تحویل به شکل رول و کاور

| شستشوی انواع فرش

کارخانه قالیشویی محتشم کاشان با بیش از ۳۰ سال سابقه در صنعت قالیشویی استان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی از جمله شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستبافت و خدمات ترمیم و بازسازی فرش زیر نظر اتحادیه قالیشویان تهران

شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش دستبافت

شستشوی تخصصی انواع فرش های دستبافت با استفاده از مواد شوینده متنایب با جنس فرش شما

شستشوی فرش فانتزی

شستشوی فرش ماشینی

اعلا شویی انواع فرش های ماشینی با استفاده از مواد شوینده درجه یک و مورد تایید اتحادیه.

شستشوی انواع موکت

شستشوی انواع موکت

شستشوی حرفه ای و تخصصی انواع موکت های پالاز، پرز دار و ساده با مواد شوینده مخصوص

شستشوی فرش فانتزی

شستشوی فرش فانتزی

شستشوی انواع فرش های فانتزی با استفاده از بهترین مواید شوینده متناسب با جنش الیاف فرش

| کارخانه قالیشویی یا دفتر قالیشویی!

شاید شما هم نمی‌توانید حدس بزنید که تعداد واسطه‌ها و دلال‌هایی که در صنف قالی‌شویی مشغول به فعالیت هستند به چه میزان می‌تواند باشد.
اما وقتی با این واقعیت روبرو شوید که بیش از ۸۰ درصد فعالین صنف قالیشویی را واسطه هایی تشکیل می‌دهند که با اجاره یک دفتر و چند خط تلفن ، نقش رابط بین سفارش دهنده و کارخانه قالیشویی را بازی می کنند شکه خواهید شد.
این واسطه ها بدون کمترین تعهدی در ارائه خدمات تنها به سود مالی خود از این دلالی فکر می‌کنند، آنگاه شاید فریب عباراتی چون : ”
بهترین قالیشویی در تهران” و یا ” بهترین قالیشویی در شمال تهران ” را نخورید.این دفاتر وظیفه‌ی ثبت سفارش و حمل و نقل و انتقال فرش به کارخانه را دارند و نمی‌توانند در روند شستشوی فرش دخالت کنند.
پس با وجود فعالیت قانونی و ثبت شده‌ی این مراکز، کیفیت کارشان وابسته به کارخانه‌ای‌ست که با آن قرارداد دارند و با اتمام قرارداد و یا جایگزین شدن کارخانه‌ی قالیشویی با کارخانه‌ای دیگر ممکن است کیفیت شستشو فرش نیز دچار تغییر شود.
برای اینکه بخواهید یک کارخانه قالی‌شویی مطمئن را از میان هزاران دفتر واسطه تشخیص دهید کافیست که با اتحادیه قالی‌شویان تهران در ارتباط باشید و یا به سایت www.eght1351.com مراجعه کنید. از این طریق می‌توانید اعتبار و نام قالی‍‌‌‌‌‌شویی مورد نظر خودتان را هم بررسی کنید.
برگرفته از سایت برترین ها

لوگوی قالیشویی محتشم کاشان
فرش لوله شده